Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

 

UITSLAGEN

 

WEEKEND 17 FEBRUARI

 

Mannen Eerste Divisie:

Trajanum          - Black Eagles       63-60

Batouwe           - Pendragon          66-41

Virtus            - BAL Weert 2        81-70

Barons            - BC Vlissingen      51-61

Den Dungk         - The Jumpers        92-73

 

Mannen 1e klasse:

Almonte           - Virtus 2           100-66

Vlijmscherp       - Agathos            57-71

BC Vlissingen 2   - High Five          80-59

Springfield       - Waldric            95-66

Den Dungk 2       - Akros              71-77

 

Mannen 3e klasse:

ABC               - Migliore 2         101-51

Tenderfeet        - Smokkelhoek        56-62

Scheldesport      - EBBC 2             63-69

Blauw-Wit 2       - ELBC               85-81

Barons 3          - Pendragon 3        85-72

 

Mannen 4e klasse:

Mevo'80           - BV Souburg         59-72

Marathon          - Marathon 2         113-65

Scheldesport 2    - Smokkelhoek 2      86-33

 

Vrouwen Tweede divisie:

BC Vlissingen     - Barons             66-69 (OT)

Octopus           - Wyba               50-68

Waldric           - EBBC               54-68

 

Vrouwen 2e klasse:

BC Vlissingen 2   - Agathos 2          55-30

Scheldesport      - Langstraat Sh.     31-56

 

Mannen U18:

BV Souburg        - Volharding 2       74-46

Marathon          - Mevo'80            64-59

 

Mannen U16:

Cangeroes         - Divine 2           112-35

Bouncers          - Marathon           54-69

DAS Delft         - Rotterdam 2        65-32

Red Stars         - Almere Pioneers    69-63

 

Mannen U14:

Volharding 2      - BV Souburg         27-48

Marathon 2        - Mevo'80            67-52

Scheldesport      - Marathon           56-50

 

Vrouwen U18 – 1e klasse:

BV Souburg        - WBB Giants         88-20

High Five         - Waldric            52-38

Titans            - Rush               50-47

 

Vrouwen U18 – 2e klasse:

Barons 2          - Black Eagles       48-87

Virtus            - Volharding         87-31

 

Vrouwen U14 – 2e klasse:

Springfield       - Marathon           uitg.

Barons            - Almonte            55-37

High Five         - Rush               33-44

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N