Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2015-2016

 Mannen Eerste Divisie

 1.Lokomotief      22-40K

 2.Attacus         22-40

 3.Red Stars       22-30

 4.Pendragon       22-28

 5.New Stars       22-26

 6.Rowic           22-20

 7.MSV             22-18

 8.River Trotters  22-16

 9.Virtus          22-16

10.BC Vlissingen   22-14

11.Barons          22-12

12.BV Hoofddorp 2  22– 4D

 

 Mannen 1e klasse

 1.Blauw-Wit       16-28K

 2.BBC             16-28

 3.High Five 2     16-22

 4.Migliore        16-18

 5.BC Vlissingen 2 16-16

 6.Tantalus 2      16-12

 7.BC Eindhoven    16– 8

 8.Eastwood Tigers 16– 8

 9.Barons 2        16– 4

10.BV Rooi          TR. D

 

 Mannen 2e klasse

 1.Virtus 2        20-38K

 2.Waldric         20-30P

 3.Black Eagles 3  20-24P

 4.EBBC 2          20-24

 5.JRC Boxtel 2    20-20

 6.Vlijmscherp 2   20-16

 7.Pendragon 2     20-16

 8.Barons 3        20-16

 9.Tantalus 3      20-14

10.Scheldesport    20-14

11.Smokkelhoek     20– 8

12.WBB Giants 2     TR. D

 

 Mannen 3e klasse

 1.Smokkelhoek 2   16-24K

 2.BV Souburg      16-20

 3.Volharding      16-14

 4.Marathon        16-14

 5.Mevo’80         16– 8

 

 Mannen 4e klasse

 1.BV Souburg 2    15-22K

 2.Smokkelhoek 3   15-16

 3.Scheldesport 2  15-14

 4.Marathon 2      15– 8

 

 

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.Wyba            22-36K

 2.Springfield     22-34

 3.Barons          22-32

 4.OBC             22-28

 5.Bumpers         22-28

 6.Octopus         22-26

 7.Waldric         22-22

 8.Trajanum        22-22

 9.BC Vlissingen   22-18

10.Yellow Sox      22-10

11.JRC Boxtel      22– 4

12.Almonte 2       22– 4D

 

 Vrouwen 1e klasse

 1.Pendragon       22-42K

 2.Den Dungk       22-36

 3.WBB Giants      22-32

 4.Barons 2        22-32

 5.Springfield 2   22-28

 6.JRC Boxtel 2    22-20

 7.High Five       22-16

 8.Vossenberg      22-16

 9.Waldric 2       22-14

10.BV Souburg      22-14

11.Agathos         22– 8D

12.Black Eagles    22– 6D

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.Scheldesport    14-26K

 2.Agathos 2       14-18

 3.Ardito          14-18

 4.BC Vlissingen 2 14-16

 5.Virtus          14-16

 6.Pendragon 2     14-10

 7.Vlijmscherp     14– 6

 8.Langstraat Sh.  14– 2

 9.Barons 3         TR.

10.Simple Dribble   TR.

 

 Meisjes U22

 1.BC Vlissingen    8-16K

 2.EBBC             8-10

 3.Attacus          8– 8

 4.WBB Giants       8– 6

 5.Volharding       8– 0

 6.Quo Vadis        TR.

 

 Meisjes U18

 1.Volharding 2    17-30K

 2.BV Souburg      17-26

 3.Mevo’80         17– 8

 4.Scheldesport    15– 2

 

 

 

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Meisjes U22 1e klasse

 1.BC Vlissingen   10-18K

 2.Attacus         10-14

 3.EBBC            10-12

 4.WBB Giants      10-12

 5.Migliore        10– 4D

 6.JRC Boxtel      10- 0D

 

 Meisjes U22 2e klasse

 1.Volharding       8-14K

 2.Quo Vadis        8-10P

 3.Jumping Giants   8-10

 4.Slamdunk         8– 6

 5.Bladel           8- 0

 

 

 

 Jongens U18 Tweede Div.

 1.Black Eagles    20-32K

 2.Springfield     20-30

 3.BC Vlissingen   20-28

 4.Rotterdam 2     20-22

 5.Barons          20-22

 6.DAS Delft       20-20

 7.Rowic           20-20

 8.WBB Giants      20-16

 9.Binnenland      20-16

10.Virtus          20-14D

11.Attacus         20– 0D

12.Titans           TR. D

 

 Jongens U18

 1.BV Souburg      16-26K

 2.Scheldesport    16-22

 3.Volharding      16-16

 4.Smokkelhoek     16-12

 5.Marathon        16– 4

 

 Jongens U16

 1.BV Souburg      10-18K

 2.Marathon U14    10-18

 3.Mevo’80         10-12

 4.Volharding U14  10– 6

 5.Marathon        10– 4

 6.Smokkelhoek     10– 2

 

 Jongens U14

 1.BV Souburg       8-14K

 2.Scheldesport     8-10

 3.Marathon 2       8– 8

 4.Volharding 2     8– 8

 5.Smokkelhoek      8– 0

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg      37-72K

 2.Volharding      38-48

 3.Marathon        37-44

 4.Scheldesport    40-42

 5.Mevo’80         40-36

 6.BV Souburg 2    40-36

 7.Volharding 2    37-16

 8.Marathon 2      35-10

 

 Mini’s U10

 1.Marathon        31-56K

 2.Scheldesport    32-38

 3.BV Souburg      33-30

 4.BV Souburg M    28-12

 5.Volharding      22-10

 

 Mini’s U8:

 1.BV Souburg       4– 7K

 2.Marathon         4– 1

 

 

Eerste competitiehelft:

 

 Jongens U16

 1.Volharding       8-16K

 2.BV Souburg       8- 6

 3.Marathon         8– 2

 

 Jongens U14

 1.Marathon         7-14K

 2.Volharding       7-12

 3.Mevo’80          7-10

 4.Smokkelhoek      7– 8

 5.BV Souburg       7- 6

 6.Marathon 2       7– 4

 7.Volharding 2     7- 2

 8.Scheldesport     7- 0

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie