Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2014-2015

 

 Mannen Eerste Divisie

 1.Lokomotief      18-30K

 2.Attacus         18-26

 3.New Stars       18-24

 4.Pendragon       18-24

 5.Virtus          18-16

 6.Rowic           18-14

 7.BC Vlissingen   18-14

 8.River Trotters  18-12

 9.Wyba            18-10

10.The Jumpers     18-10

 

 Mannen 1e klasse

 1.Agathos         20-36K

 2.Langstraat Sh.  20-32P

 3.Blauw-Wit       20-26

 4.BC Vlissingen 2 20-24

 5.Migliore        20-22

 6.Eastwood Tigers 20-22

 7.Barons 2        20-16

 8.Schijndel       20-16

 9.JRC Boxtel 2    20-14

10.Den Dungk 2     20-10

11.Bladel 2       *20– 2

 

 Mannen 2e klasse

 1.High Five 2     18-36K

 2.EBBC 2          18-26

 3.Scheldesport   *18-22

 4.Waldric         18-22

 5.Smokkelhoek     18-22

 6.Vossenberg      18-20

 7.Pendragon 2    *18-14

 8.Vlijmscherp 2  *18-10

 9.Ardito          18-16

10.WBB Giants 2    18– 2

 

 Mannen 3e klasse

 1.BV Souburg      10-20K

 2.Volharding      10-14

 3.Marathon        10-10

 4.Mevo’80         10– 8

 5.Smokkelhoek 2   10– 4

 6.Scheldesport 2 *10– 4

 

 Mannen 4e klasse

 1.Marathon 2      10-14K

 2.BV Souburg 2    10-12

 3.Volharding 2  **10-10

 4.Voorwaarts      10-10

 5.BV Souburg 3   *10- 8

 6.Smokkelhoek 3   10– 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Mannen 3e klasse

 1.BV Souburg      10-20K

 2.Volharding      10-12

 3.Marathon        10-10

 4.Mevo’80         10-10

 5.Smokkelhoek 2   10– 8

 6.Voorwaarts     *10- 0

 

 Mannen 4e klasse

 1.Scheldesport 2 *10-16K

 2.BV Souburg 2    10-16

 3.Marathon 2     *10-10

 4.Volharding 2    10-10

 5.BV Souburg 3   *10– 4

 6.Smokkelhoek 3   10– 4

 

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.BC Vlissingen   18-28K

 2.Almonte 2       18-26

 3.JRC Boxtel      18-24

 4.Waldric         18-20

 5.Barons          18-18

 6.Yellow Sox      18-18

 7.Trajanum        18-16

 8.Kimbria         18-16

 9.Bumpers         18-14

10.Tantalus        18- 0D

 

 Vrouwen 1e klasse

 1.Barons 2        20-34K

 2.WBB Giants      20-32

 3.Octopus         20-30

 4.BV Souburg     *20-24

 5.Springfield 2   20-24

 6.Pendragon       20-22

 7.Waldric 2      *20-20

 8.Vossenberg      20-14

 9.Ardito          20-10

10.Den Dungk 2     20– 8

11.Agathos         20– 2

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.Scheldesport    14-24K

 2.Langstraat Sh.  14-24

 3.BC Vlissingen 2 14-18

 4.Agathos 2       14-18

 5.Vlijmscherp    *14-14

 6.Barons 3        14– 8

 7.Pendragon 2     14– 6

 8.Simple Dribble *14- 0

 

 Meisjes U22/U20

 1.BC Vlissingen   10-14K

 2.Migliore U22    10-12K

 3.Deurne Pion.U22 10-10

 4.Almonte 2       10– 8

 5.Attacus        *10– 8

 6.JRC Boxtel      10– 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Meisjes U20

 1.BC Vlissingen   12-20K

 2.Migliore        12-20

 3.Almonte 2       12-16

 4.WBB Giants      12-14

 5.Langstraat Sh.  12- 8

 6.Den Dungk       12– 6

 7.Bladel          12- 0

 

 Meisjes U18

 1.BV Souburg       6-10K

 2.Volharding 2     6- 6

 3.BV Souburg 2     6– 2

 

 

 

 

 Jongens U18 Tweede Div.

 1.Almonte         19-34K

 2.BC Vlissingen   19-34

 3.Red Stars       19-30

 4.Binnenland      19-26

 5.Kimbria         19-20

 6.Virtus          19-18

 7.Attacus         19-16

 8.Almonte 2       19-12

 9.Bumpers       **19– 6

10.High Five       19– 4

11.Rayon Zuid      10– 0

12.EBBC             TR. D

 

 Jongens 1e klasse

 1.BV Souburg U18  10-18K

 2.ScheldesportU18 10-12

 3.Volharding U16  10– 8

 4.BV Souburg U16  10– 8

 5.Smokkelhoek U18 10– 8

 6.Marathon U16    10– 6

 

 Jongens 2e klasse

 1.Mevo’80 U16     12-16K

 2.VolhardingU16-2 12-16

 3.Volharding U14  12-14

 4.Marathon U14    12-12

 5.BV Souburg U14  12– 2

 

 Gemengd 3e klasse

 1.Mevo’80 U14     11-18K

 2.Volharding MU16 10-16

 3.BV Souburg MU18 10-14

 4.BV SouburgU14-2 11-10

 5.ScheldesportU14 11– 4

 6.Zeeland U12      3– 2

 7.Smokkelhoek U14 10– 2

 

 Mini’s U12

 1.Volharding      23-40K

 2.Marathon        23-36

 3.BV Souburg 2    20-28

 4.Volharding 2    24-24

 5.BV Souburg M    17-21K

 6.Mevo’80         23-19

 7.BV Souburg      24-19

 8.Marathon 2      14-15

 9.Scheldesport    25-14

10.Volharding 3    11– 6 11.Scheldesport 2  18– 2

 

 Mini’s U10

 1.BV Souburg      27-50K

 2.Marathon        28-44

 3.Volharding      28-24

 4.BV Souburg 2    26-14

 5.Marathon 2      27– 4

 

 Mini’s U8

 1.Marathon        10-18K

 2.BV Souburg      14-10

 3.BV Souburg 2    14-10

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Jongens U18

 1.Volharding       9-16K

 2.BV Souburg       9-14

 3.Scheldesport     9– 6

 4.Smokkelhoek      9- 0

 

 Jongens U16

 1.Marathon         8-16K

 2.BV Souburg       8-10

 3.Volharding       8– 8

 4.Mevo’80          8- 4

 5.Volharding 2     8- 2

 

 Jongens U14

 1.Volharding       7-14K

 2.Marathon       * 7-10

 3.BV Souburg       7-10

 4.Scheldesport     6– 6

 5.Mevo’80          6– 4

 6.Zeeland U12      4- 2

 7.BV Souburg 2     6- 2

 8.Smokkelhoek      7- 2

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie