Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2018-2019

 Mannen Eerste Divisie

 1.Attacus          0– 0

 2.BAL Weert 2      0– 0

 3.BC Vlissingen    0– 0

 4.Binnenland       0– 0

 5.Black Eagles     0– 0

 6.Blauw-Wit        0– 0

 7.Den Dungk        0– 0

 8.Octopus          0– 0

 9.Pendragon        0– 0

10.River Trotters   0– 0

11.Virtus           0– 0

12.WBB Giants       0– 0

 

 Mannen 2e klasse

 1.Attacus 3        0– 0

 2.Barons 2         0– 0

 3.Black Eagles 3   0– 0

 4.Eastwood Tigers  0– 0

 5.EBBC 2           0– 0

 6.Goba             0– 0

 7.Heeze            0– 0

 8.High Five        0– 0

 9.JRC Boxtel       0– 0

10.Migliore         0– 0

11.Scheldesport     0– 0

12.Vido             0– 0

 

 Mannen 3e klasse

 1.Bladel 3         0– 0

 2.Blauw-Wit 2      0– 0

 3.EBBC 3           0– 0

 4.ELBC             0– 0

 5.Marathon         0– 0

 6.Migliore 2       0- 0

 7.Pendragon 3      0- 0

 8.Smokkelhoek      0– 0

 9.Virtus 3         0– 0

10.WBB Giants 2     0– 0

 

 Mannen 4e klasse

 1.BV Souburg       0– 0

 2.Marathon 2       0– 0

 3.Scheldesport 2   0– 0

 4.Smokkelhoek 2    0– 0

 5.Volharding       0– 0

 

 

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.Achilles         0– 0

 2.BC Vlissingen    0– 0

 3.Bumpers          0– 0

 4.JRC Boxtel       0– 0

 5.Kimbria          0– 0

 6.Octopus          0– 0

 7.Tantalus         0– 0

 8.Yellow Sox       0– 0

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.Agathos          0– 0

 2.BC Vlissingen 2  0– 0

 3.BV Souburg       0– 0

 4.Pendragon 2      0– 0

 5.Scheldesport     0– 0

 6.Vlijmscherp/SVH  0– 0

 7.Volharding       0– 0

 8.WBB Giants 2     0– 0

 

 Vrouwen U18

 1.Agathos          0– 0

 2.Barons           0– 0

 3.BV Souburg       0– 0

 4.Volharding       0– 0

 5.Waldric          0– 0

 6.WBB Giants       0– 0

 

 Vrouwen U16

 1.Barons           0- 0

 2.Blauw-Wit        0- 0

 3.BV Souburg       0– 0

 4.Goba             0– 0

 5.Scheldesport     0– 0

 6.Waldric          0– 0

 

 Vrouwen U14

 1.Barons           0– 0

 2.Black Eagles     0– 0

 3.High Five        0– 0

 4.Langstraat Sh.   0– 0

 5.Marathon         0– 0

 6.Vlijmscherp/SVH  0– 0

 

 

 

 Mannen U18

 1.Goba             0– 0

 2.Marathon         0– 0

 3.Virtus           0– 0

 4.Volharding       0– 0

 5.WBB Giants       0– 0

 

 Mannen U18-U16

 1.BV Souburg       0– 0

 2.BV Souburg U16   0– 0

 3.Mevo’80          0– 0

 4.Mevo’80 U16      0– 0

 5.Scheldesport     0– 0

 6.Smokkelhoek      0– 0

 7.Volharding 2     0– 0

 

 Mannen U16 Tweede Div.

 1.Almonte          0– 0

 2.BAL Weert 2      0– 0

 3.Binnenland       0– 0

 4.Black Eagles     0– 0

 5.Blauw-Wit        0– 0

 6.Leiden           0– 0

 7.Marathon         0– 0

 8.Rotterdam        0– 0

 

 Mannen U14 Tweede Div.

 1.Almonte          0– 0

 2.Amsterdam        0– 0

 3.Binnenland       0– 0

 4.Blauw-Wit        0– 0

 5.Bouncers         0– 0

 6.Cobra Nova       0– 0

 7.Harlemlakers     0– 0

 8.Hoofddorp        0– 0

 9.Marathon         0– 0

10.MBCA 2           0– 0

11.Woodpeckers      0– 0

 

 Mannen U14

 1.BV Souburg       0– 0

 2.BV Souburg 2     0– 0

 3.Marathon 2       0– 0

 4.Marathon 3       0– 0

 5.Scheldesport     0– 0

 6.Smokkelhoek      0– 0

 7.Volharding       0– 0

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg       0– 0

 2.BV Souburg V     0– 0

 3.Marathon         0– 0

 4.Scheldesport     0– 0

 5.Volharding       0– 0

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie