Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

STANDEN 2018-2019

 Mannen Eerste Divisie

 1.Virtus          15-30

 2.Black Eagles    16-24

 3.BAL Weert 2     16-22

 4.River Trotters  16-20

 5.Attacus         16-18

 6.Octopus         16-18

 7.Pendragon       16-14

 8.Den Dungk       16-14

 9.WBB Giants      16-10

10.Binnenland      16– 8

11.Blauw-Wit       15– 6

12.BC Vlissingen   16– 6

 

 Mannen 2e klasse

 1.Vido            14-28

 2.Scheldesport    14-22

 3.Migliore        14-20

 4.Attacus 3       14-18

 5.Barons 2        15-16

 6.Black Eagles 3  15-14

 7.Eastwood Tigers 14-12

 8.Heeze           14-10

 9.Goba            14– 8

10.EBBC 2          13– 4

11.High Five       13– 2

12.Blauw-Wit 2      TR. D

 

 Mannen 3e klasse

 1.Virtus 3        13-24

 2.EBBC 3          15-22

 3.ELBC            14-18

 4.Pendragon 3     14-16

 5.Migliore 2      16-16

 6.Smokkelhoek     13-10

 7.Marathon        14– 4

 8.WBB Giants 2    15– 4

 

 Mannen 4e klasse

 1.Volharding       4– 6

 2.BV Souburg       3– 4

 3.BV Souburg 2     3– 2

 4.Marathon 2       3– 2

 5.Smokkelhoek 2    3– 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Mannen 4e klasse

 1.Scheldesport 2   8-14K

 2.Volharding       8-12

 3.BV Souburg       8-10

 4.Smokkelhoek 2    8– 4

 5.Marathon 2       8– 0

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.Bumpers         15-24

 2.Kimbria         15-18

 3.Black Eagles    12-16

 4.Yellow Sox      15-16

 5.BC Vlissingen   14-14

 6.Tantalus        15-14

 7.JRC Boxtel      14-12

 8.Achilles        14– 0

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.BV Souburg      14-24

 2.BC Vlissingen 2 15-20

 3.Pendragon 2     15-18

 4.Vlijmscherp/SVH 15-18

 5.Scheldesport    14-16

 6.Agathos         15-14

 7.WBB Giants 2    15– 8

 8.Volharding      15– 0

 

 Vrouwen U18 - 2e klasse

 1.Agathos          3– 6

 2.Volharding       3– 4

 3.Jumping Giants   2– 2

 4.BV Souburg       3– 2

 5.Black Eagles     3– 2

 6.BAL Weert        2– 0

 

 Vrouwen U16 - 2e klasse

 1.Barons           3– 6

 2.BV Souburg       4– 6

 3.Scheldesport     2– 2

 4.Waldric          2– 0

 5.Blauw-Wit 2      3– 0

 

 Vrouwen U14 - 1e klasse

 1.Rush             3– 6

 2.Black Eagles     3– 4

 3.Barons           2– 2

 4.Marathon         3– 2

 5.Almonte          3– 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Vrouwen U18

 1.Waldric          8-16K

 2.Volharding       8-10

 3.Barons           8- 6

 4.Agathos          8– 4

 5.BV Souburg       8– 4

 

 Vrouwen U16

 1.Goba            10-20K

 2.Blauw-Wit       10-12

 3.BV Souburg      10-12

 4.Barons          10-10

 5.Waldric         10– 6

 6.Scheldesport    10– 0

 

 Vrouwen U14

 1.Marathon         9-14K

 2.High Five        9-10

 3.Black Eagles 2   9– 8

 4.Vlijmscherp/SVH  9– 4

 

 Mannen U18 - 1e klasse

 1.Volharding       3– 4

 2.Almonte 2        3– 4

 3.High Five        3– 4

 4.Attacus          3– 0

 

 Mannen U18 - 2e klasse

 1.WBB Giants       3– 6

 2.Virtus           3– 2

 3.Marathon         3– 2

 4.Goba             3– 2

 

 Mannen U18 - 4e klasse

 1.Mevo’80          4– 8

 2.Marathon 2       4– 4

 3.Smokkelhoek      4– 4

 4.Volharding 2     5– 4

 5.BV Souburg       2– 2

 6.Scheldesport     5– 2

 

 Mannen U14 Tweede Div.

 1.Bouncers        14-28

 2.Cobra Nova      15-26

 3.MBCA 2          14-20

 4.Binnenland      14-18

 5.Amsterdam       13-16

 6.Hoofddorp       15-16

 7.Woodpeckers     15– 8

 8.Blauw-Wit       15– 8

 9.Harlemlakers    12– 6

10.Almonte         12– 6

11.Marathon        13– 0

 

 Mannen U14

 1.WBB Giants       4– 8

 2.Migliore         4– 6

 3.BV Souburg       2– 2

 4.Eastwood Tigers  3– 2

 5.Blauw-Wit 2      4– 2

 6.JRC Boxtel       3– 0

 

 Mannen U14/U16

 1.Mevo’80          4– 6

 2.Marathon 2       4– 6

 3.Volharding       3– 4

 4.Smokkelhoek      2– 2

 5.BV Souburg 2     3– 2

 6.Scheldesport     4– 0

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg      10-18

 2.Volharding      10-14

 3.BV Souburg V    10-14

 4.Marathon 2      10-10

 5.Marathon        10– 4

 6.Scheldesport    10– 0

 

 Mini’s U10

 1.Volharding      12-24

 2.Volharding 2    12-11

 3.BV Souburg      12– 5

 4.Marathon         6– 2

 5.Volharding 3     0– 0

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Mannen U18

 1.Volharding      14-24K

 2.Almonte 2       14-22

 3.Attacus         14-16

 4.High Five       14-14

 5.WBB Giants      14-16

 6.Marathon        14-10

 7.Virtus          14– 6

 8.Goba            14– 4

 

 Mannen U18-U16

 1.Mevo’80          9-18K

 2.BV Souburg      10-16

 3.Volharding 2    10-12

 4.Smokkelhoek     10– 8

 5.Scheldesport    10– 4

 6.Mevo’80 U16      9– 0

 

 Mannen U14

 1.BV Souburg      10-20K

 2.Marathon 2      10-16

 3.Smokkelhoek     10– 8

 4.Volharding      10– 8

 5.Scheldesport    10– 6

 6.BV Souburg 2    10– 2

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links