Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2016-2017

 Mannen Eerste Divisie

 1.Virtus          20-32K

 2.Rotterdam 2     20-30

 3.Attacus         20-30

 4.Wyba            20-24

 5.BC Vlissingen   20-22

 6.River Trotters  20-22

 7.Pendragon       20-20

 8.Trajanum        20-18

 9.Barons          20-14

10.The Jumpers     20– 4

11.CobraNova 2     20– 4D

12.Rowic            TR. D

 

 Mannen 1e klasse

 1.BC Eindhoven    20-38K

 2.Vlijmscherp/SVH 20-32

 3.Virtus 2        20-26

 4.Migliore        20-22

 5.BC Vlissingen 2 20-20

 6.Attacus 2       20-20

 7.Waldric         20-16

 8.High Five 2     20-12D

 9.Tantalus 2      20-12D

10.Black Eagles 2  20-12D

11.Eastwood Tigers 20-10D

 

 Mannen 2e klasse

 1.Barons 2        20-34K

 2.Pendragon 2     20-30

 3.JRC Boxtel 2    20-28

 4.EBBC            20-28

 5.Tantalus 3      20-24

 6.VIDO            20-20

 7.Vlijmscherp 2   20-18

 8.Blauw-Wit 2     20-16D

 9.Scheldesport    20– 8D

10.Schijndel       20– 8D

11.Smokkelhoek     20- 6D

12.Virtus 3         TR. D

 

 Mannen 3e klasse

 1.Smokkelhoek 2   17-26K

 2.BV Souburg      17-24

 3.Volharding      17-24

 4.Mevo’80         17-18

 5.Scheldesport 2  16-14

 6.Marathon        17-12

 7.Smokkelhoek 3   16– 8

 8.Voorwaarts      17– 8

 9.Smokkelhoek 4    TR.

 

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.Springfield     20-40K

 2.Barons          20-32

 3.Yellow Sox      20-30

 4.Binnenland 2    20-24

 5.Kimbria         20-20

 6.Octopus         20-14

 7.OBC             20-14

 8.Waldric         20-14

 9.BC Vlissingen   20-12

10.Bumpers         20-12

11.Pendragon       20– 8

 

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.Langstraat Sh.  16-30K

 2.BC Vlissingen 2 16-26

 3.Scheldesport    16-22

 4.BV Souburg      16-14

 5.Agathos         16-14

 6.Pendragon 2     16-14

 7.WBB Giants 2    16-14

 8.Vossenberg      16– 8

 9.Volharding      16– 2

10.Virtus           TR.

 

 

 Meisjes U18

 1.BV Souburg      15-30K

 2.Mevo’80         15-14

 3.BV Souburg 2    14-12

 4.Scheldesport    14– 2

 

 

 

 Jongens U20 - 2e helft

 1.BC Vlissingen   10-18K

 2.Virtus          10-16

 3.Fanatics        10-12

 4.EBCG            10– 8

 5.Agathos         10– 6

 6.Lieshout        10- 0

 

 Jongens U20 - 1e helft

 1.BC Vlissingen   10-20K

 2.Agathos         10-12

 3.Volharding      10-10

 4.Octopus         10-10

 5.Virtus 2        10- 8

 6.Eastwood Tigers 10- 0

 

 Jongens U18

 1.Marathon        18-30

 2.Scheldesport    18-26K

 3.Volharding      18-20

 4.Volharding 2    18-16

 5.Mevo’80         18-18

 6.BV Souburg      18-14

 7.Smokkelhoek     18- 2

 

 Jongens U16

 1.Rowic           20-38K

 2.The Jumpers     20-28

 3.Cady’73         20-24

 4.Marathon        20-16

 5.DAS Delft       20-14

 6.Grasshoppers    20- 0

 

 Jongens U14

 1.Volharding      17-34K

 2.Marathon        17-28

 3.Mevo’80         17-20

 4.BV Souburg      17-18

 5.Marathon 2      17-12

 6.Smokkelhoek     17-12

 7.Volharding 2    17– 6

 8.Scheldesport    17– 6

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg      35-65K

 2.Marathon        36-51

 3.Volharding      35-36

 4.Scheldesport    32-30

 5.BV Souburg 2    35-16

 6.Marathon 2      35-10

 

 Mini’s U10

 1.Marathon        34-56K

 2.BV Souburg      37-51

 3.Volharding      33-32

 4.BV Souburg M1   34-24

 5.BV Souburg M2   17-23

 6.Marathon 2      12– 4

 7.Scheldesport    27– 4

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie