Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2013-2014

 

 Heren Promotiedivisie

 1.Groene Uilen    24-38K

 2.Binnenland      24-44

 3.Cangeroes       24-38

 4.Rotterdam 2     24-34

 5.Red Giants      24-32

 6.Punch           24-26

 7.ZZ Leiden 2     24-22

 8.Orca’s          24-22

 9.Jugglers        24-22

10.Hoppers         24-14

11.Almonte         24-10D

12.Almere Pioneers 24– 6D

13.BC Vlissingen   24– 4D

14.Apollo 2         TR. D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.Tantalus        22-42K

 2.Agathos         22-32

 3.Springfield 2   22-32

 4.Langstraat Sh.  22-30

 5.BC Vlissingen 2 22-24

 6.Blauw-Wit       22-24

 7.Virtus 2        22-18

 8.Bladel 2        22-16

 9.Barons 2        22-16

10.Eastwood Tigers 22-16

11.Schijndel       22– 8

12.EBBC 4          22– 6D

 

 Heren 1e klasse

 1.Migliore        20-38K

 2.Virtus 3        20-34

 3.Vossenberg      20-28

 4.JRC Boxtel 2    20-20

 5.WBB Giants 2  **20-20

 6.Pendragon 2    *20-18

 7.Smokkelhoek    *20-18

 8.Vlijmscherp 2   20-10

 9.Langstraat Sh.2 20– 8

10.Scheldesport    20– 8

11.Tantalus 3     *20– 8

12.High Five        TR.

 

 Heren 2e klasse

 1.BV Souburg      13-20K

 2.Marathon        14-18

 3.Smokkelhoek 2   14-12

 5.Volharding      13– 4

 4.Scheldesport 2   TR.

 

 Heren 3e klasse

 1.Mevo’80         18-28K

 2.Volharding 2    18-24

 3.Marathon 2      18-24

 4.BV Souburg 2    18-18

 5.Voorwaarts      18-18

 6.Smokkelhoek 3   18-14

 7.Mevo’80 2       18- 0

 

 

 

 

 Dames Hoofdklasse

 1.JRC Boxtel      22-42K

 2.Springfield     22-40

 3.Attacus         22-30

 4.Waldric         22-30

 5.BC Vlissingen   22-26

 6.Black Eagles    22-22

 7.Barons          22-22

 8.Yellow Sox      22-20

 9.Kimbria         22-12

10.Tantalus        22-10

11.Tracks          22– 6D

12.Pendragon       22– 4D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.Almonte 2       20-36K

 2.OBC             20-34

 3.Barons 2        20-34

 4.Waldric 2       20-22

 5.BV Souburg      20-20

 6.Ardito          20-18

 7.Springfield 2   20-18

 8.Vossenberg      20-16

 9.WBB Giants      20-12

10.Agathos         20– 6

11.Oirschot 2      20– 4D

 

 Dames 1e klasse

 1.JRC Boxtel 2    18-28K

 2.Scheldesport    18-28

 3.Langstraat Sh.  18-24

 4.Vossenberg 2    18-24

 5.BC Vlissingen 2 18-22

 6.Pendragon 2     18-14

 7.Barons 3        18-14

 8.Vlijmscherp     18-14

 9.Virtus         *18–10

10.Simple Dribble  18- 0

 

 Meisjes U20 1e klasse

 1.Almonte          8-14K

 2.Migliore         8-12

 3.BC Vlissingen    8-10

 4.Virtus           8– 4

 5.Waldric         *8– 0

 6.WBB Giants        TR.

 

 Meisjes U20 2e klasse

 1.Langstraat Sh.   6-12K

 2.Volharding       6– 8

 3.Blauw Wit        6– 2

 4.Waldric 2        6– 2

 5.Barons            TR.

 

 Meisjes U18/U14

 1.Smokkelhoek    *18-30K

 2.Marathon        18-26

 3.BV Souburg      18-10

 4.Volharding 2    18– 4

 

 

 

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.BC Vlissingen   19-34K

 2.Kimbria         19-32

 3.BS Weert        19-28

 4.Almonte 2       19-28

 5.EBBC            19-26

 6.Springfield     19-14

 7.Attacus         19-14

 8.OBC             19– 8

 9.Rayon Zuid      10– 6

10.Deurne Pioniers 19– 6D

11.Titans         *19– 2D

 

 Jongens U18

 1.Marathon        16-32K

 2.BV Souburg      16-22

 3.Volharding      16-12

 4.BV Souburg U16   8-10

 5.Marathon 2      16– 2

 6.Scheldesport     8– 2

 

 Jongens U16

 1.BV Souburg       8-16K

 2.BV Souburg 2    18-30

 3.Mevo’80         18-22

 4.ScheldesportU18 10-14

 5.Smokkelhoek     18-10

 6.Marathon U14    10– 6

 7.Volharding 2    18– 2

 

 Jongens U14

 1.Marathon        10-20K

 2.BV Souburg      20-32

 3.Volharding      20-30

 4.Scheldesport    19-20

 5.Zeeland U12      9– 8

 6.Smokkelhoek     20– 6

 7.BV Souburg 2    20– 2

 

 Mini’s U12

 1.Marathon        25-49K

 2.BV Souburg      25-35

 3.Volharding      25-28

 4.Mevo’80         25-27

 5.BV Souburg M    25-24K

 5.Smokkelhoek     25-23

 6.BV Souburg 2    26-22

 8.Marathon 2      26-16

 9.Scheldesport    26-14

10.Volharding 2    14-10

11.Mevo’80 2        6– 0

 

 Mini’s U10

 1.BV Souburg      25-46K

 2.BV Souburg 2    26-37

 3.BV Souburg 3    25-26

 4.Volharding     *26-25

 5.Scheldesport    26-21

 6.Mevo’80         14-12

 7.Marathon       *25– 5

 8.Marathon 2      16– 4

 

 Mini’s U8

 1.Marathon         5-10K

 2.BV Souburg       5– 0

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie