Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2012-2013

 

 Heren Eerste Divisie

 1.BC Vlissingen   22-38K

 2.EBBC 2          22-36

 3.Virtus          22-36

 4.Attacus         22-30

 5.Pendragon       22-28

 6.Akrides         22-24

 7.Rowic           22-22

 8.Black Eagles    22-16

 9.Kimbria         22-12

10.Baros           21– 8

11.BS Weert 2     *21– 6D

12.WBB Giants      22– 2D

 

 Heren Hoofdklasse

 1.BV Rooi         22-36K

 2.Vlijmscherp/SVH 22-36

 3.Den Dungk       22-34

 4.Springfield     22-32

 5.EBBC 3          22-26

 6.JRC Boxtel      22-22

 7.Barons          22-20

 8.Almonte 2       22-18

 9.Attacus 2       22-18

10.High Five       22-12D

11.Lieshout        22-10D

12.Tantalus        22- 0D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.Eindhoven       22-36K

 2.Octopus         22-32P

 3.Agathos         22-32

 4.Blauw-Wit       22-28

 5.BC Vlissingen 2 22-24

 6.Eastwood Tigers 22-24

 7.WSC             22-18

 8.Barons 2        22-18

 9.Virtus 2        22-16

10.Deurne Pioniers 22-16

11.Schijndel       22-14

12.Migliore        22– 6D

 

 Heren 1e klasse

 1.Springfield 2   16-26K

 2.Bladel 2       *16-24P

 3.Vossenberg      16-20

 4.Pendragon 2     16-18

 5.Vlijmscherp 2   16-16

 6.WBB Giants 2   *16-12

 7.Smokkelhoek     16– 8

 8.Scheldesport    16– 8

 9.Starz’81        16– 8

 

 Heren 2e klasse

 1.BV Souburg      10-20K

 2.Marathon        10-12

 3.Smokkelhoek 2   10– 8

 4.Scheldesport 2 *10– 8

 5.Volharding      10– 6

 6.Volharding 2    10– 4

 

 Heren 3e klasse

 1.Marathon 2      10-18K

 2.BV Souburg 2    10-12

 3.Smokkelhoek 3   10-12

 4.Mevo’80         10-10

 5.Voorwaarts      10– 6

 6.Volharding 3    10– 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Almonte         22-42K

 2.JRC Boxtel     *22-36

 3.Springfield     22-34

 4.Barons          22-22

 5.Black Eagles 2  22-22

 6.Yellow Sox      22-20

 7.Attacus         22-20

 8.Virtus          22-20

 9.BC Vlissingen   22-18

10.Lieshout        22-16D

11.Den Dungk       22-10D

12.EBBC            22- 2D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.Waldric         20-34K

 2.Pendragon       20-32P

 3.OBC             20-32

 4.BV Souburg      20-32

 5.WBB Giants      20-22

 6.Vossenberg      20-20

 7.Waldric 2       20-16

 8.Scheldesport    20-14

 9.Octopus        *20– 8

10.ELBC          **20– 2D

11.Volharding      20 –2D

 

 

 Meisjes U22

 1.Vossenberg      14-26K

 2.BC Vlissingen   14-22

 3.Waldric         14-22

 4.EBBC            14-16

 5.BC Heeze        14-10

 6.Rush            14– 8

 7.Black Eagles    14– 8

 8.Yellow Sox      14– 0

 

 Meisjes U18

 1.BS Weert        12-22K

 2.JRC Boxtel      12-20

 3.BC Vlissingen   12-16

 4.Almonte         12-12

 5.Yellow Sox      12-10

 6.Bladel          12– 2

 7.WBB Giants      12– 2

 

 Meisjes U18/U16

 1.Volharding      18-30K

 2.BV Souburg      18-26

 3.Smokkelhoek     18-16

 4.Marathon        18- 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.BC Vlissingen   20-38

 2.Blauw-Wit      *21-36K

 3.WBB Giants      21-30

 4.Virtus          21-28

 5.Titans          21-22

 6.Yellow Sox      21-20

 7.BS Weert 2      20-14

 8.Almonte 2       21-14

 9.Kimbria         21-12

10.Rayon Zuid      11-10

11.Attacus         21– 8

12.Almonte         21– 6D

 

 Jongens U18 1e klasse

 1.Marathon         8-12K

 2.Smokkelhoek      8-12

 3.Volharding       8–10

 4.BV Souburg       8– 6

 5.Marathon 3       8– 0

 

 Jongens U18 2e klasse

 1.Scheldesport    10-16K

 2.BV Souburg 2   *10-12

 3.Smokkelhoek 2   10–10

 4.Marathon 2      10– 8

 5.Mevo’80         10– 8

 6.Volharding 2    10– 4

 

 Jongens U14

 1.BV Souburg      17-26K

 2.Volharding      17-22

 3.Marathon       *17-16

 4.Volharding 2    18-18

 5.BV Souburg 2    14-10

 6.Zeeland U12      3– 6

 7.Smokkelhoek     18– 4

 

 Mini’s U12

 1.Marathon        25-41K

 2.Volharding      25-39

 3.BV Souburg M1   25-38K

 4.BV Souburg      25-27

 5.BV Souburg 2    25-22

 6.Smokkelhoek     25-20

 7.Scheldesport    25-20

 8.Smokkelhoek 2   25-20

 9.BV Souburg M2   25-20

10.Mevo’80         20-17

11.Marathon 2      25-16

12.Mevo’80 2      *19– 4

 

 Mini’s U10

 1.Marathon        21-40K

 2.BV Souburg      21-26

 3.Volharding     *20-10

 4.BV Souburg 2    11– 9

 5.Scheldesport    20– 5

 

 Mini’s U8

 1.BV Souburg       6-10K

 2.Volharding       6– 6

 3.Marathon         6– 2

 

 

 

 

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie