Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2011-2012

 

 Heren Eerste Divisie

 1.Virtus          20-32K

 2.EBBC 2          20-30

 3.Black Eagles    20-26

 4.Pendragon       20-24

 5.BC Vlissingen   20-24

 6.Lokomotief      20-18

 7.Kimbria         20-18

 8.Rowic           20-18

 9.BS Weert 2      20-14

10.WCAA Giants     20-10

11.Barons          20– 6D

 

 Heren Hoofdklasse

 1.Attacus         22-38K

 2.Vlijmscherp/SVH 22-34

 3.Rooi            22-32

 4.Deurne Pioniers 21-24

 5.JRC Boxtel      22-24

 6.Almonte 2       22-24

 7.Den Dungk       22-18

 8.Tantalus        22-16

 9.Springfield     22-16

10.High Five       21-14

11.EBBC 3          22-12D

12.Tracks          22-10D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.Barons 2        20-34K

 2.Eindhoven       20-34

 3.Octopus         20-28

 4.BC Vlissingen 2 20-26

 5.Agathos         20-24

 6.Tantalus 2      20-20

 7.WSC             20-16

 8.Migliore        20-14

 9.Virtus 2        20-12

10.Vlijmscherp 2   20-12D

11.Pendragon 2     20- 0D

 

 Heren 1e klasse

 1.EBBC 4          22-38K

 2.Eastwood Tigers 22-32P

 3.Vossenberg      22-28

 4.Bladel          22-28

 5.WB Giants     **21-22

 6.Scheldesport    21-22

 7.Barons 3      **22-22

 8.Smokkelhoek     22-18

 9.Biks Shots      22-16

10.ELBC            22-10

11.Almonte 3      *22– 8D

12.Starz’81        22– 8D

 

 Heren 2e klasse

 1.BV Souburg      10-16K

 2.Smokkelhoek 2   10—12

 3.Marathon        10-12

 4.Scheldesport 2 *10– 8

 5.Volharding 2   *10– 6

 6.Smokkelhoek 3   10– 2

 

 Heren 3e klasse

 1.Volharding      10-20K

 2.BV Souburg 2    10-12

 3.Marathon 2      10-12

 4.Voorwaarts      10-10

 5.Mevo’80         10– 4

 6.Volharding 3    10– 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Kimbria         21-42K

 2.Black Eagles 2  22-36

 3.Springfield     22-28

 4.BC Vlissingen   22-26

 5.Barons          21-24

 6.Virtus          22-24

 7.Attacus         22-22

 8.Den Dungk       22-22

 9.EBBC            22-14

10.JRC Boxtel      22-12

11.Tracks          22– 8D

12.OBC             22- 4D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.Almonte 2       18-32K

 2.Waldric         18-30

 3.Waldric 2       18-22

 4.Pendragon       18-22

 5.BV Souburg      18-22

 6.WB Giants       18-20

 7.Vossenberg      18-12

 8.Scheldesport    18-12

 9.Barons 2        18– 8D

10.Volharding      18- 0D

 

 

 Dames 1e klasse

 1.Marathon        18-34K

 2.Marathon 2      18-16

 3.Scheldesport 2  18-14

 4.Volharding 2    18– 8

 

 

 Meisjes U22 Hoofdklasse

 1.Bumpers         19-36K

 2.Springfield     19-32

 3.BC Vlissingen   19-28

 4.Attacus         19-26

 5.Den Dungk       19-16

 6.Black Eagles    19-14

 7.Deurne Pioniers 19-12

 8.Rayon Zuid      10-10

 9.Waldric         19-10

10.Barons          19– 8

11.WSC             19– 8

 

 

 Meisjes U18

 1.BC Vlissingen  *20-38K

 2.BV Souburg      20-26

 3.Volharding      19-14

 4.Smokkelhoek   **19-14

 5.Marathon        20- 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.BC Vlissingen   19-34K

 2.Virtus          19-30

 3.Black Eagles    19-28

 4.Blauw-wit       19-26

 5.High Five       18-20

 6.Almonte 2       19-20

 7.Barons          19-12

 8.OBC             19-12

 9.Rayon Zuid       9-10

10.Waldric         19– 6

11.Attacus         19- 0

 

 

 Jongens U18

 1.Volharding      20-34K

 2.BV Souburg      19-32

 3.Marathon        20-22

 4.Smokkelhoek    *20-18

 - - - - - - - - - - - -

 5.Scheldesport    18-22

 6.Mevo’80         15-12

 7.Marathon 2      19– 4

 8.Volharding 2    19– 4

 

 

 Jongens U14

 1.Marathon        20-37K

 2.BV Souburg      20-35

 3.Volharding      20-17

 4.Smokkelhoek    *20-13

 5.Scheldesport  **20-12

 6.Marathon 2      20-16

 7.BV Souburg 2     8– 6

 8.Volharding 2   *20– 6

 

 

 Mini’s U12

 1.Marathon        26-46K

 2.Volharding      26-32

 3.BV Souburg      29-32

 4.Scheldesport    26-30

 5.Volharding 2    27-26

 6.BV Souburg MM   17-22K

 7.Mevo’80         20-14

 8.Smokkelhoek     27-14

 9.Marathon 2      26- 4

 

 Mini’s U10

 1.BV Souburg      30-46K

 2.Marathon        30-44

 3.Smokkelhoek     27-32

 4.Volharding      30-22

 5.BV Souburg 2    27– 6

 6.Scheldesport     8– 2

 

 Mini’s U8

 1.BV Souburg      11-16K

 2.BV Souburg 2     8– 8

 3.Volharding       4- 4

 4.Combinatie       7- 2

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie