Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2010-2011

 

 Heren Eerste Divisie

 1.Rotterdam 2     20-34K

 2.BC Vlissingen   20-32

 3.Pendragon      *20-22

 4.BS Weert 2      20-22

 5.Lokomotief      20-18

 - - - - - - - - - - - -

 6.CobraNova       22-24

 7.Attacus         22-20

 8.EBBC 2          22-10

 9.Barons          22– 4

 

 

 Heren Hoofdklasse

 1.Virtus          20-40K

 2.Almonte 2       20-30

 3.Kimbria         20-30P

 4.Vlijmscherp/SVH 20-24

 5.Den Dungk       20-20

 6.Springfield     20-18

 7.High Five       20-18

 8.WCAA Giants 2   20-16P

 9.Tracks          20-14

10.Dunatos         20-10D

11.Scheldesport   *20-/2D

12.EBBC 3           TR.

 

 

 Heren Overgangsklasse

 1.Tantalus        22-36K

 2.JRC Boxtel      22-34P

 3.Octopus         22-30

 4.Black Eagles 2  22-24

 5.Barons 2        22-24

 6.Agathos         22-22

 7.WSC             22-20

 8.BC Vlissingen 2 22-20

 9.Pendragon 2    *22-16

10.Vlijmscherp 2   22-14

11.BC Eindhoven    22-12

12.Bladel          22-10D

 

 

 Heren 1e klasse

 1.Virtus 2        18-32K

 2.Migliore        18-26P

 3.EBBC 4         *18-22

 4.WB Giants       18-18

 5.Vossenberg      18-18

 6.Eastwood Tigers 18-18

 7.Barons 3        18-16

 8.Scheldesport 2  18-10

 9.Starz’81        18-10

10.Smokkelhoek     18– 8

 

 

 Heren 2e klasse

 1.BV Souburg      21-40K

 2.Marathon        21-34

 4.Volharding      21-24

 3.Volharding 2    21-24

 5.Marathon 2      21-20

 6.Smokkelhoek 2   21-18

 - - - - - - - - - - - -

 7.Scheldesport 3**21-28

 8.Smokkelhoek 3   21-20

 9.BV Souburg 2    21-18

10.Voorwaarts      21-12

11.Mevo’80         21– 6

12.Volharding 3    21– 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Yellow Sox      22-40K

 2.Kimbria         22-38

 3.Barons          22-32

 4.JRC Boxtel      22-28

 5.Attacus         22-28

 6.BC Vlissingen   22-20

 7.EBBC            22-16

 8.Tantalus        22-16

 9.Den Dungk       22-14

10.BV Souburg      22-12

11.Black Eagles 2  22-10

12.Deurne Pioniers 22-10D

 

 

 Dames Overgangsklasse

 1.Springfield     22-40K

 2.Waldric         22-40

 3.Vossenberg      22-34

 4.High Five       22-24

 5.Bladel          22-24

 6.Octopus        *22-22

 7.WB Giants       22-20

 8.Barons 2        22-18

 9.JRC Boxtel 2    22-16

10.Agathos         22-10

11.Scheldesport    22-10

12.Pendragon 2     22– 2D

 

 

 Dames 1e klasse

 1.BV Souburg 2    20-34K

 2.Marathon        20-34

 3.Volharding      20-22

 4.Marathon 2      20-10

 5.Scheldesport 2  20– 0

 

 

 Meisjes U22

 1.Tracks          14-26P

 2.BC Vlissingen    8-14P

 3.BS Weert        14-12

 4.Attacus 2       14-10

 5.Tenderfeet      14– 0

 6.Quo Vadis        3xNO

 

 

 Meisjes U18

 1.BV Souburg      19-34K

 2.Marathon        19-30

 3.Volharding      19-20

 4.Smokkelhoek     19-20

 5.Volharding 2    19-10

 6.Marathon 2      19- 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.EBBC            19-36

 2.Migliore        19-30

 3.Virtus          19-24

 4.Den Dungk       19-24

 5.Black Eagles    19-22K

 6.Almonte 2       19-22

 7.BC Vlissingen   19-16

 8.High Five       19-12

 9.Rayon Zuid      10– 6

10.Dunatos         19– 6D

11.Attacus         19- 2D

 

 

 

 Jongens U18

 1.Smokkelhoek     20-38K

 2.Marathon        20-32

 3.Volharding     *20-20

 4.Scheldesport  **20-14

 - - - - - - - - - - - -

 5.Marathon 2     *20-16

 6.BV Souburg    **19-14

 7.Smokkelhoek 2   19– 8

 8.Mevo’80       **20– 0

 

 

 Jongens U14

 1.BV Souburg     *19-34K

 2.Scheldesport    18-22

 3.BV Souburg 2    19-16

 - - - - - - - - - - - -

 4.Volharding      18-22

 5.Marathon        19-16

 6.Marathon 2      19– 0

 

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg      28-41K

 2.Scheldesport    28-41

 3.Volharding      28-34

 4.Marathon        29-30

 5.Smokkelhoek     30-30

 6.Volharding 2    25-16

 7.Marathon 2      26– 4

 8.Volharding 3     3– 0

 

 

 Mini’s U10

 1.Volharding      28-48K

 2.BV Souburg      27-36

 3.Marathon        27-30

 4.Smokkelhoek     26-18

 5.BV Souburg M    28-10

 6.BV Souburg 2    10– 4

 

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie