Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2009-2010

 Heren Eerste Divisie

 1.Cangeroes       20-32K

 2.Black Eagles    20-30

 3.Pendragon       20-28

 4.Rotterdam 2     20-28

 5.New Stars       20-26

 6.BC Vlissingen   20-22

 7.Cobra Nova      20-18

 8.BOB             20-14

 9.Rowic           20-10

10.Barons          20– 8

11.Vlijmscherp/SVH*20– 2D

 

 

 Heren Hoofdklasse

 1.BS Weert 2      22-44K

 2.Kimbria         22-38

 3.EBBC            21-32

 4.Attacus         22-30P

 5.Springfield     21-28

 6.Almonte         22-28

 7.Den Dungk       22-14

 8.Tracks          22-12

 9.High Five 2     22-12

10.Dunatos         22-10

11.Scheldesport    22-10

12.WB Giants 2     22– 4

 

 

 Heren Overgangsklasse

 1.Virtus          20-40K

 2.Vlijmscherp 2   20-36

 3.JRC Boxtel      20-26

 4.Tantalus        20-20

 5.BC Eindhoven    20-20

 6.Agathos         20-16

 7.Pendragon 2     20-16

 8.Black Eagles 2  20-14

 9.BS Weert 3      20-14

10.BC Vlissingen 2 20-12

11.High Five 3     20– 6D

 

 

 Heren 1e klasse

 1.ELBC            20-34K

 2.Barons 2        20-28P

 3.Fast 4ward      20-26

 4.Smokkelhoek     20-26

 5.EBBC 5          19-24

 6.Vossenberg      20-22

 7.Biks Shots      20-20

 8.Scheldesport 2  20-14

 9.Migliore      **18-12

10.Volharding     *20– 2

11.Virtus 2       *19– 0

12.Vlijmscherp 3    TR. D

 

 

 Heren 2e klasse

 1.Smokkelhoek 2   17-34K

 2.BV Souburg      17-28

 3.Marathon        17-26

 4.Smokkelhoek 3   17-18

 5.Scheldesport 3 *17-14

 6.BV Souburg 2    17-14

 7.Voorwaarts      17-12

 8.Volharding 2    17– 8

 9.Mevo’80         17– 4

10.Smokkelhoek U18  9– 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Almonte         22-42K

 2.JRC Boxtel      22-40

 3.Kimbria         22-32

 4.Yellow Sox      22-30

 5.Barons          22-28

 6.BC Vlissingen   22-22

 7.Attacus         22-20

 8.Deurne Pioniers 22-16

 9.EBBC            22-12

10.Black Eagles 2  22– 8

11.Pendragon       22– 8D

12.High Five       22– 6D

 

 

 Dames Overgangsklasse

 1.BV Souburg      18-30K

 2.Den Dungk       18-30P

 3.Waldric         18-28

 4.Springfield     18-24

 5.Vossenberg      18-20

 6.Octopus         18-18

 7.Almonte 2       18-14

 8.Agathos         18-10

 9.High Five 2     18– 6

10.Scheldesport    18– 0

11.WB Giants        TR.

 

 

 Dames 1e klasse

 1.BV Souburg 2    18-30K

 2.Marathon        18-28

 3.Volharding      18-12

 4.Marathon 2     *18– 0

 

 

 Meisjes U16

 1.BV Souburg      16-30K

 2.Volharding      16-24

 3.Marathon        16-18

 4.Smokkelhoek     16– 6

 5.Volharding 2    16– 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.Bumpers         20-36K

 2.BS Weert        20-34

 3.EBBC            20-26

 4.Almonte 2       20-24

 5.Virtus          20-22

 6.WB Giants 2     20-20

 7.Deurne Pioniers 20-18

 8.Migliore        20-16

 9.Attacus         20-14

10.BC Vlissingen   20– 8

11.Tracks          20– 2D

12.Fast 4ward       TR. D

 

 

 Jongens U18

 1.Smokkelhoek      6-12K

 2.Volharding       6– 4

 3.Mevo’80          6– 2

 

 

 Jongens U16

 1.Smokkelhoek    *18-26K

 2.Volharding U16 *18-18

 4.Volharding U18**10-16

 3.BV Souburg    **18-14

 5.Mevo’80 U18     10–10

 6.Marathon        18- 2

 7.Mevo’80 U16    * 8– 0

 

 

 Jongens U14

 1.Smokkelhoek     20-24K

 2.BV Souburg      20-24

 3.Scheldesport   *20-24

 4.Marathon        20-20

 5.Volharding      20-16

 6.Mevo’80 U16     12-14

 7.Marathon 2      12– 0

 

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg      27-54K

 2.Marathon        28-42

 3.Volharding      27-25

 4.Scheldesport    19-22

 5.Marathon MM     27-20K

 6.Smokkelhoek    *25-18

 7.BV Souburg 2    27– 5

 8.Volharding 2    12– 4

 

 Mini’s U10

 1.Marathon        25-40K

 2.Volharding      24-37

 3.Smokkelhoek     24–21

 4.Marathon 2       3– 2

 5.BV Souburg      24– 0

 

 Mini’s U8

 1.BV Souburg       6-10K

 2.Volharding       6– 2

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie