Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2008-2009

 

 Heren Hoofdklasse

 1.BC Vlissingen   22-44K

 2.Attacus         22-38

 3.Kimbria         22-30

 4.Den Dungk       22-30

 5.EBBC            22-28

 6.Almonte         22-18

 7.Dunatos         22-18

 8.Springfield     22-16

 9.High Five 2     22-16

10.Tracks          22-14

11.Deurne Pioniers 22– 6D

12.BV Rooi 2      *22– 4D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.WB Giants 2     18-30K

 2.Scheldesport    18-28

 3.Vlijmscherp 2   18-26

 4.Barons 2        18-24

 5.Black Eagles 2  18-24

 6.Agathos         18-22

 7.High Five 3     18-12

 8.JRC Boxtel      18-10

 9.Pendragon 2     18– 2

10.Volharding      18- 2D

 

 Heren 1e klasse

 1.Virtus          18-30K

 2.BC Vlissingen 2 18-28P

 3.ELBC            18-20

 4.Migliore        18-20

 5.Vossenberg      18-18

 6.Scheldesport 2  17-16

 7.Fast 4ward      18-16

 8.EBBC 5          18-14

 9.Smokkelhoek     17– 8

10.Waldric         18– 8D

 

 Heren 2e klasse

 1.Scheldesport 3  17-32K

 2.Marathon        17-26

 3.Volharding 3    17-20

 4.BV Souburg      17-18

 - - - - - - - - - - - -

 5.Smokkelhoek 2   17-20

 6.Voorwaarts      17-12

 7.Volharding 4    17– 4

 8.Mevo’80        *17– 2

 

 

 

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Black Eagles    18-34K

 2.Almonte         18-30

 3.Barons          18-24

 4.Yellow Sox      18-20

 5.High Five       18-16

 6.Atacus          18-14

 7.Kimbria         18-12

 8.Black Eagles 2  18-10

 9.EBBC            18-10

10.Waldric         18-10D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.BV Souburg      22-42K

 2.BC Vlissingen   22-40P

 3.Almonte 2       22-30

 4.Tracks          22-26

 5.Den Dungk     **22-24

 6.Agathos         22-24

 7.OBC           **22-18

 8.Octopus         22-18

 9.Fast 4ward      22-16

10.Vossenberg      22– 8

11.Pendragon 2     22– 6D

12.Springfield     22– 4D

 

 Dames 1e klasse

 1.Scheldesport    16-30K

 2.Marathon        17-26

 3.BV Souburg 2    17-16

 4.Marathon 2      17–14

 5.Volharding      18-14

 6.Smokkelhoek     15– 0

 

 Meisjes U20

 1.BC Vlissingen   18-30K

 2.Vossenberg      18-28K

 3.Vlijmscherp     18– 8

 4.Agathos        *18– 4

 

 Meisjes U16

 1.Volharding      18-32K

 2.BV Souburg      18-28

 3.Smokkelhoek     18-18

 4.Marathon        18-10

 5.Volharding 2    18– 2

 

 

 

 

 Jongens U20

 1.BC Vlissingen   22-42K

 2.WSC             23-42

 3.Jink            24-36

 4.Quo Vadis      *23-26

 5.Kimbria         24-24

 6.Wizards      ***21-20

 7.OBC            *24-20

 8.Fast 4ward      24-18

 9.Bladel          24-18

10.ABC          ***22-16

11.SimpleDribble***22-12

12.Migliore        24– 2

13.High Five    ***23– 0

 

 Jongens U18

 1.Smokkelhoek     18-26K

 2.BC Vlissingen   18-24P

 3.Volharding      18-22

 - - - - - - - - - - - -

 4.Marathon        18-24

 5.BV Souburg      18– 6

 6.Mevo’80        *18– 4

 

 Jongens U16

 1.Smokkelhoek     17-28K

 2.Scheldesport    17-26P

 3.Marathon         8– 4

 4.Volharding    **15– 4

 5.Voorwaarts    **15– 0

 

 Jongens U14

 1.BV Souburg      20-40K

 2.Smokkelhoek     20-28

 3.Scheldesport    20-26

 4.Mevo’80         20-10

 5.Volharding    **20– 8

 6.Marathon       *20– 2

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg      33-60K

 2.Smokkelhoek     33-40

 3.Volharding      33-36

 4.Marathon        33-31

 5.BV Souburg 2    30-24

 6.Scheldesport   *23-18

 7.Volharding 2    15-15

 8.Marathon 2      32– 4

 

 Mini’s U10

 1.Volharding      20-28K

 2.Smokkelhoek     20-19

 3.BV Souburg      20-13

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie