Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2007-2008

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Pendragon       20-38K

 2.BC Vlissingen   20-34

 3.Barons          20-34

 4.Black Eagles    20-22

 5.Yellow Sox      20–18

 6.High Five       20–18

 7.EBBC            20-12

 8.Kimbria         20-12

 9.Almonte         20-12

10.Tracks          20-10

11.Waldric         20-10

12.JRC Boxtel 2     TR. D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.Attacus         18-30K

 2.BV Souburg      18-30

 3.Den Dungk       18-26

 4.Fast 4ward      18-24

 5.BC Vlissingen 2 18-22

 6.Schijndel       18-16

 7.Springfield     18-16

 8.Agathos         18-10

 9.Vossenberg      18– 6

10.Virtus         *18- 0D

 

 

 

 Dames 1e klasse

 1.Scheldesport    18-30K

 2.Marathon        18-28

 3.Voorwaarts      18-26

 4.BV Souburg 2    18-24

 5.Marathon 2      15– 6

 6.Smokkelhoek     16– 6

 7.Volharding      17- 0

 

 

 Meisjes U18  1e klasse

 1.WSC             18-36K

 2.Vossenberg      18-26

 3.BC Vlissingen   18-24

 4.Virtus         *18–18

 5.ABC            *18– 8

 6.Agathos         18– 8

 7.Vlijmscherp     18– 2

 8.Blauw-Wit        TR.

 

 Meisjes U16  1e klasse

 1.Volharding      16-30K

 2.BV Souburg      16-22

 3.Marathon        16-14

 4.Smokkelhoek     16– 8

 5.Volharding 2    16– 6

 

 

 

 Heren Hoofdklasse

 1.Barons          22-36K

 2.BC Vlissingen   22-34

 3.EBBC            22-30

 4.Virtus          22-28

 5.Attacus        *22-26

 6.Deurne Pioniers 22-22

 7.Den Dungk       22-20

 8.JRC Boxtel      22-18

 9.High Five 2     22-14

10.Kimbria         22-14

11.Dunatos         22–12D

12.BS Weert 2     *22– 6D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.Almonte         22-36K

 2.BV Rooi 2       22-34P

 3.Scheldesport    22-34

 4.Black Eagles 2  22-28

 5.Vlijmscherp 2   22-28

 6.Pendragon 2     22-24

 7.Agathos         22-22

 8.Jumping Crabs   22-16

 9.Barons 2       *22-14

10.Volharding      22-10

11.Migliore       *22– 8D

12.Virtus 2     ***22– 0D

 

 Heren 1e klasse

 1.High Five 3     24-46K

 2.BC Vlissingen 2 24-44

 3.EBBC 4          24-30

 4.Waldric         23-28

 5.ELBC            23-24

 6.Fast 4ward      24-24

 7.Vlijmscherp 3   24-24

 8.Vossenberg      24-22

 9.Starz’81       *24-20

10.BV Souburg      24-20

11.Scheldesport 2  24-18

12.Smokkelhoek     24– 4

13.Agathos 2       24– 4D

14.Fast 4ward 2     TR. D

 

 Heren 2e klasse

 1.Volharding 2    20-38K

 2.Marathon        20-28

 3.Scheldesport 3  20-22

 4.BV Souburg 2    20-20

 - - - - - - - - - - - -

 5.Scheldesport 4  19–26

 6.Smokkelhoek 2   20-14

 7.Volharding 3    19– 8

 8.Mevo’80         20– 2

 

 

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.Tracks          23-42K

 2.BC Vlissingen   23-40

 3.Black Eagles    23-38

 4.Almonte         23-34

 5.Attacus         23-28

 6.EBBC            23-24

 7.High Five       23-20

 8.Rayon Zuid      12-14

 9.Virtus        **23-14

10.WSC             23-14

11.Migliore        23– 8D

12.Fast 4ward      23– 4D

13.Kimbria        *23– 2D

 

 Jongens U18  1e klasse

 1.Scheldesport    20-32K

 2.Marathon        20-32

 3.Volharding      20-24

 4.Smokkelhoek     20-22

 5.BV Souburg      20-19

 6.Voorwaarts      19-15

 7.Mevo’80         20–10

 8.Volharding 2    19– 4

 

 Jongens U16  1e klasse

 1.Smokkelhoek     18-36K

 2.Volharding     *17-16

 3.Marathon        18-14

 4.BV Souburg      11– 8

 5.Marathon 2       8– 4

 6.Voorwaarts      10– 2

 

 Jongens U14  1e klasse

 1.Marathon         9-18K

 2.BV Souburg      19-30

 3.Scheldesport    19-22

 4.Voorwaarts      10-16

 5.Smokkelhoek     19–12

 6.Mevo’80         15– 6

 7.Volharding      19– 6

 

 Mini’s U12  1e klasse

 1.Smokkelhoek     37-72K

 2.BV Souburg      37-54

 3.Scheldesport    37-35

 4.Marathon        37-34

 5.Volharding      37–33

 6.Volharding 2    24–14

 7.Volharding M    36– 8

 8.BV Souburg 2     9– 4

 

 Mini’s U10  1e klasse

 1.Smokkelhoek     26-43K

 2.BV Souburg      26–26

 3.Marathon        18–14

 4.Volharding      26–11

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie