Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2006-2007

 

 Dames Hoofdklasse

 1.JRC Boxtel      22-42K

 2.Pendragon       22-38

 3.BC Vlissingen   22-34

 4.Barons          22-28

 5.Yellow Sox      22-26

 6.Black Eagles    22-20

 7.EBBC            22-16

 8.Kimbria         22-14

 9.Tracks          21-12

10.High Five       21-12

11.Virtus          22-10

12.Den Dungk       22-10D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.JRC Boxtel 2    18-34K

 2.BC Vlissingen 2 18-30

 3.BV Souburg      18-28

 4.Agathos         18-22

 5.Schijndel       18-18

 6.Vossenberg      18-18

 7.Springfield     18-12

 8.Pendragon 2     18-10

 9.ABC           * 18– 8

10.ELBC            18- 0D

 

 Dames 1e klasse

 1.Marathon        15-26K

 2.Voorwaarts      15-18

 3.Scheldesport    15-10

 4.Marathon 2      15– 6

 

 

 Meisjes U18  1e klasse

 1.Waldric         14-24K

 2.EBBC            14-24

 3.OBC             14-18

 4.High Five       14–16

 5.BV Souburg      14-10

 6.BBC             14–10

 7.JRC Boxtel      14-10

 8.Quo Vadis       14– 0

 

 Meisjes U16  1e klasse

 1.Smokkelhoek     18-36K

 2.BV Souburg      18-26

 3.Marathon 2      18-26

 4.Scheldesport    17-12

 5.Smokkelhoek 2   17-10

 6.Volharding      18– 8

 7.Marathon        18– 6

 

 

 

 Heren Hoofdklasse

 1.Springfield     22-32K

 2.Deurne Pioniers 22-32

 3.BC Vlissingen   22-26

 4.EBBC            22-24

 5.Den Dungk       22-24

 6.Dunatos         22-22

 7.Barons          22-22

 8.JRC Boxtel      22-20

 9.BC Bladel       22-20

10.Virtus          22-16

11.WSC             22-16D

12.Tantalus        22–10D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.High Five 2     22-40K

 2.SVH 2           22-32

 3.Pendragon 2     22-28

 4.Vlijmscherp     22-24

 5.Scheldesport    22-24

 6.Black Eagles 2  22-24

 7.Agathos         22–24

 8.Barons 2        22-22

 9.BV Rooi 2       22-16

10.Jumping Crabs   22-10

11.Migliore        22-10

12.OBC             22– 8D

 

 Heren 1e klasse

 1.Volharding      20-34K

 2.Virtus 2      * 19-28P

 3.Fast 4ward      20-26

 4.ELBC            19-22

 5.BV Souburg      20-22

 6.BC Vlissingen 2 20-22

 7.Waldric         19-18

 8.Biks Shots      20-18

 9.Agathos 2       20-14

10.Scheldesport 2  20-10

11.Pendragon 3     19- 0D

 

 Heren 2e klasse

 1.Smokkelhoek     18-36K

 2.Volharding 3   *18-24

 3.Smokkelhoek 2   18-22

 4.Scheldesport 3  18-22

 5.Marathon        18-20

 6.BV Souburg 2   *18-18

 7.Marathon 2      18-14

 8.Voorwaarts      18-12

 9.Volharding 2    18– 8

10.Mevo’80        *18- 0

 

 

 

 Jongens U20 Eredivisie

 1.Den Helder U22  30-60

 2.Astronauts U22  30-54K

 3.Matrixx U22     30-46

 4.Binnenland      30-42

 5.Eiffel Towers   30-40

 6.Mosquito’s U22  30-40

 7.Landstede       30-36K

 8.BS Leiden       30-32

 9.Early Bird      30-26

10.BC Vlissingen   30-24

11.New Stars U22   30-18

12.Exercitia U22   30-18

13.BS Weert U22    30-16

14.Rotterdam       30-16

15.Rowic           30– 8

16.Hoppers         30– 4

 

 Jongens U18 Hoofdklasse

 1.Blauw-Wit       25-44K

 2.High Five       25-44

 3.Black Eagles    25-36

 4.Almonte 2       25-34

 5.Black Eagles 2 *24-28

 6.Tracks          25-26

 7.EBBC            25-26

 8.Attacus         25-22

 9.Migliore        24-20

10.BC Vlissingen   25-16

11.Rayon Zuid      13-14

12.Deurne Pioniers 25-12

13.Almonte 3       25– 6D

14.Waldric        *25– 4D

 

 Jongens U18  1e klasse

 1.Smokkelhoek     17-32K

 2.Scheldesport    17-28

 3.Volharding      17-20

 4.Voorwaarts     *17–16

 5.Marathon        17-16

 6.BV Souburg      17-14

 7.Volharding 2    17– 6

 8.Mevo’80         17– 2

 

 Jongens U16  1e klasse

 1.Smokkelhoek     15-30K

 2.Scheldesport    15-24

 3.Smokkelhoek 2   15-12

 4.Marathon        15-12

 5.Dynamo’70       15– 8

 6.Volharding    **15– 0

 

 Jongens U14  1e klasse

 1.Marathon        20-36K

 2.Smokkelhoek     20-36

 3.Volharding      20-24

 4.BV Souburg      19-12

 5.Voorwaarts      20-10

 6.Scheldesport    19- 0

 

 Jongens U12  1e klasse

 1.Smokkelhoek     28-49K

 2.Scheldesport    27-37

 3.BV Souburg      27-34

 4.Scheldesport 2  26-28

 5.BV Souburg 2    22-26

 6.Marathon        28-22

 7.Smokkelhoek 2   27-18

 8.Volharding 2    24-14

 9.Volharding      28-10

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie