Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

 

STANDEN 2005-2006

 

 Dames Hoofdklasse

 1.Almonte        20-40K

 2.BC Vlissingen  20-34

 3.Pendragon      20-26

 4.Yellow Sox     20-22

 5.Barons 2       20-20

 6.Black Eagles   20–16

 7.Virtus         20-14

 8.Quo Vadis     *20-12

 9.Den Dungk      20-12

10.EBBC           20-12

11.Tracks         20-10

12.Waldric         TR. D

 

 Dames Overgangsklasse

 1.High Five      18-32K

 2.Springfield    18-28

 3.Vlissingen 2   18-24

 4.Vossenberg    *18-22

 5.Agathos        18–22

 6.JRC Boxtel 2  *18–16

 7.ABC            18-14

 8.Condor        *18-12

 9.Black Eagles2 *18– 2

10.Tantalus      *18–/2

11.Go Getter       TR. D

 

 

 

 Dames 1e klasse

 1.BV Souburg     12–24K

 2.Marathon       12-16

 3.Voorwaarts     12– 6

 4.Marathon 2     12– 2

 

 

 

 Meisjeskadetten

 1.Migliore 2      8-14K

 2.Waldric         8-12

 3.Migliore        8– 8

 4.JRC Boxtel      8– 4

 5.BV Souburg      8– 2

 

 Meisjeskadetten

 1.Smokkelhoek    14-22K

 2.Scheldesport 2  8–16

 3.BV Souburg 2   14-12

 4.Scheldesport   13-10

 5.Marathon       13– 2

 

 

 

 Heren Hoofdklasse

 1 Pendragon      22-40K

 2.BV Rooi        22-38P

 3.JRC Boxtel     22-32

 4.Tantalus       22-28

 5.Springfield    22-26

 6.Barons         22-26

 7.BC Vlissingen  22-22

 8.Dunatos        22-16

 9.Den Dungk      22–12

10.WSC            22-10

11.BC Eindhoven   22– 8D

12.Tracks        *22– 4D

 

 Heren Overgangsklasse

 1.EBBC 3         22-38K

 2.Virtus         22-38P

 3.High Five 2    22–36

 4.Jumping Crabs  22-36

 5.Black Eagles 2 22-24

 6.Agathos        22-18

 7.Migliore       22-16

 8.Scheldesport   22-14

 9.Octopus        22–14

10.Springfield 2 *22-12

11.Fast 4ward     22–10D

12.Vlijmscherp    22– 6D

 

 

 Heren 1e klasse

 1.SVH 2          18-32K

 2.Barons 2       18-30P

 3.Volharding     18-26

 4.Vlissingen 2   18-24

 5.BV Souburg     18-22

 6.Waldric        18-18

 7.High Five 3   *18-14

 8.Agathos 2      18– 6

 9.Smokkelhoek    18– 4

10.ABC           *18– 0D

 

 Heren 2e klasse

 1.Scheldesport 2 16-28K

 2.Marathon       17–22

 3.BV Souburg 2  *17-20

 4.Mevo'80        16-14

 - - - - - - - - - - -

 5.Dynamo'70      16–16

 6.Volharding 2   16-10

 7.Voorwaarts     16– 2

 

 

 

 

 Jongensjun.Hoofdklasse

 1.BC Vlissingen  20-36K

 2.Black Eagles   20-34

 3.Almonte        20-30

 4.BS Weert       20-30

 5.Barons         20-22

 6.Blauw-Wit      20-16

 7.Black Eagl.2   20-14

 8.EBBC 2         20–12

 9.Tracks         20-12

10.Attacus        20-12

11.Schijndel      20– 2D

12.High Five 2     3xNOD

 

 Jongenskad.Hoofdklasse

 1.Almonte        21-40K

 2.Black Eagles   20–36

 3.BS Weert       21-34

 4.EBBC           21-30

 5.Wizards        20-24

 6.Tracks         21-16

 7.Blauw-Wit     *21–14

 8.High Five      21–12

 9.Attacus        21–12

10.Rayon Zuid     11-10

11.BC Vlissingen  21–10

12.Black Eagles 2 21– 0D

13.WSC             3xNOD

 

 Jongensjunioren

 1.Marathon      *20-36K

 2.Scheldesport   20-26

 3.BV Souburg     20-22

 4.Volharding     20–18

 5.Smokkelhoek    20–16

 6.Smokkelhoek 2  20- 0

 

 Jongenskadetten

 1.Smokkelhoek    17-30K

 2.Scheldesport   16-28

 3.Marathon       10-10

 4.Volharding     16-10

 5.Dynamo’70       8– 8

 6.Volharding 2   16– 6

 7.Voorwaarts    *17– 6

 

 Jongensaspiranten

 1.Smokkelhoek    20-38K

 2.Scheldesport  *20-30

 3.Smokkelhoek 2  20-22

 4.Marathon       20-12

 - - - - - - - - - - -

 5.BV Souburg    *20-21

 6.Scheldesp.2    20-16

 7.Dynamo’70      20-13

 8.Volharding     20– 2

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie